Web Tasarim

Vizyonodak Web Tasarım, Ankara Web Tasarım ve Reklam Ajansı

Web Tasarım ve Programlama

Web Tasarım ve Programlama
Dijital dünyanın en büyük nimetlerinden olan web siteleri, bizlere hayatın birçok alanında kolaylık sağlamaktadır. Haberleşme, alışveriş, sosyal ilişkiler gibi birçok alanda web sitelerinden yararlanmaktayız. Bilindiği üzere internet, medya kanalı sayılmakla beraber radyo, televizyon gibi diğer iletişim kanallarından daha da ön plana çıkmaktadır.


Hangi Şartlarda Web Sayfası Sahibi Olabiliriz?

Web sitesi sahibi olmak için aslında çok ağır şartlar yoktur. Şahsi olarak web sayfası sahibi olunabileceği gibi yeni Türk Ticaret Kanunu’nda belirlenen şartlara göre firmalar da web sayfası sahibi olabilirler. Firmamız Türk Ticaret Kanununa uygun web sitesi çözümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.


Projemiz öncelikle tasarım aşamasıyla başlar. Tamamıyla sizin beğeni ve firmanızın kurumsalına göre web sayfasının arayüzü çıkarılır. Tasarım aşaması tamamlandıktan sonra projemizin yazılım aşaması ile tamamlanır. Projemiz tamamlandıktan sonra sizin web sitenizin yayınlanması için gereken Alan Adı (Domain) ve Barındırma Hizmetini (Hosting) sağlayarak web sitenizi yayına alınmaktadır.


Firmamız bünyesinde oluşturulan Web Tasarım ve Programlama projelerini bazıları inceleyebilirsiniz

Eğer sizde bir web sayfası sahibi olmak istiyorsanız bize ulaşabilir yada teklif talep formunu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.