Web Tasarim

Vizyonodak Web Tasarım, Ankara Web Tasarım ve Reklam Ajansı

VİZYONODAK BLOG

 • Web Sitesi Mi Yaptırmak İstiyorsunuz?

  Web Sitesi Mi Yaptırmak İstiyorsunuz?

  Bir web sitesi mi yaptırmaya mı karar verdiniz?

  Günümüzde kurum ve kuruluşlar kendilerini, ürünlerini yada hizmet verdikleri sektörlerini en iyi web siteleri aracılığı ile temsil edip, reklamlarını en ucuz web sayfasından yapabilmektedirler. Bir web sitesi bir firmanın kısa zamanda çok fazla insana ulaşmasını sağlamaktadır.  Firma yetkılisi web tasarım ve web yazılımı yaptırmaya karar verdiğin de öncelikli olarak;

            Web Tasarım Firmasının kendi kuruluşlarına nasıl bir katkıda bulunmasını istediklerini belirlemesi gerekmektedir. Böylelikle iş süreci kısalır ve daha verimli sonuçlar alınabilir.

           Çalışılacak reklam ajansının müsteri memnuniyeti iyi ölçülüp ajansa işler öyle verilmelidir.

           - Oluşturulacak web sisteminde kullanılacak teknoloji ve sistem gereksinimleri firmaya hitap edebilecek düzeyde hazırlanmalıdır.  Web sitesi bir firma büyümesi ve müşteri potansiyelini geliştirebilmesi için en idael araçtır. Etkin kullanılması taktirince çok iyi neticeler verecektir. 


  Web tasarım ajansı şeçilirken Web ajansının;

           - Müşteri memnuniyeti iyi ölçülmelidir

           - Sunulan referansların,  işlerin yapıldığı firmalara ne gibi katkılar sağlıyor ve ne düzey de işe yararlı olduğu göz önüne alınmalıdır. 


  Kurumsal web sayfası, e-ticaret, firma portalı nasıl bir web sistemi kurmak yada oluşturmak istiyorsanız bizi arayın.

  Garantimiz Memnuniyetinizdir ....

  Etiket:

  web tasarımweb yazılımweb sitesiucuz web sayfasıweb tasarım firmasıweb sistemiweb tasarım ajansıweb ajansı reklam ajansı Detaylar
 • Web Siteniz Statik Mi, Dinamik Mi Hazırlanmalıdır.

  Web Siteniz Statik Mi, Dinamik Mi Hazırlanmalıdır.

  Web siteleri oluşturuldukları teknolojilere göre dinamik web sitesi ve statik web sitesi olarak.

  Dinamik Web Siteleri : Kullanıcı tarafından içeriği kolay bir şekilde kontrol edilebilen ve yönetilebilen web siteleri olarak adlandırabilirz.

  Statik Web Siteleri : Kullanıcı tarafından içeriği kolay bir şekilde kontrol edilelemeyen ve web sitesinde içerik değiştirilmesi için sitenin sitem dosyalarına ihtiyaç duyulan web sistemleridir

  Günümüzde günümüzde gelişen teknolojiler ve hızla büyüyen pazarlar firmalar açısından sürekli değişime olanak sağlayan ve kontrolu kolay web sayfaları oluşturmayı ön plana çıkarmaktadır.

  Hazırlanan web sayfaları; 
       - Firmanın kolay kullanabilceği ve kontrol edebileği şekilde hazırlanmalıdır
       - Arama motoru için uyumlu olmalıdır.
       - Firmaya hitap edecek ve web sitesi ziyaretçilerinin kolay anlayabileği ve kolay kullanabilen şekilde hazırlanmalıdır

  Biz Vizyonodak Reklam ve Web Tasarım Hizmetleri müşterilerimizin kolay kullanabileceği ve içeriğe müdale edeceği web sistemleri oluşturmaktayız. 

  Sitatik web siteleri bizim müşterilerimize sunduğumuz web tasarım paketleri ve reklam önerileri dışında kalan sistemlerdendir. Çünkü biliyoruz ki web siteleri günümüzün ve geleceğimizin en hızlı ve kolay reklam aracıdır. Bu yüzden kolay kullanılabilir ve içeriğe kolay müdaale edilebilir şekilde hazırlanmalıdır.


  Etiket:

  vizyonodakreklamreklam ve web tasarımweb sitedinamik web sitesistatik web sitesiweb sistemleriweb sayfalarıweb tasarım paketlerireklam önerileri Detaylar
 • Yönetilebilir Web Sitesi

  Yönetilebilir Web Sitesi

  - Web sitesimi yaptırmak istiyorsunuz ?
  - Web sitenizi aldıktan sonra içeriği nasıl kontrol edeceğinizden emin değil misiniz ?
  Yönetilebilir Web Sitesi istiyorsunuz ama nasıl içeriği kontol edebileğinizimi bilmiyorsunuz?


  Ankara Web Tasarım firmaları arasında web sitelerini bize yaptıran müşterilerimizden web projelerine başlamadan önce aldığımız sorulardan bazılarını yukarıdakiler gibidir. Web tasarım firmaları içerik kontrolu adı altında kendileri işlerini ve müşterinin kendilerine bu konuda bağlılıklarını azaltmak için sistemler oluşturmaktadır. 


  Vizyonodak olarak biz de bu konu üzerinde müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Bizimle çalışan müşterilerimize sunduğumuz bu çözümler ile onların memnuniyetini arttırarak ticari bağlamda da yükselmelerine katkıda bulunuyoruz.


  Sizde kolay kontrol edilebilir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bize web tasarım konusunda merek ettiklerinizi ve sizin ve firmanız için sınabileceğimiz çözümleri öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

  Etiket:

  yönetilebilir web sitesiweb sitesiweb tasarımankara web tasarımweb projeleri Detaylar